درباره ی عکستیک

در جهان پر شتاب و سرشار از رقابت بی پایان در زندگی و تنوع فرهنگها و برندها عکس یعنی ثبت لحظات خاص و ماندگار کردن آن برای خود و تاریخ در آینده است. ثبت لحظات با شکوه و زیبای زندگی فردی و شغلی و اشتراک گذاشتن آن برای همه افراد در حال و آینده عکستیگ به کمک شما آمده است. عکستیک که استارت آپ مطالعه شده در طراز جهانی است با بهره گیری از تجربه افراد حرفه ای از جمله اساتید، خبرگان و نخبگان و دانش جویان عرصه عکاسی با پشتیبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تجاری سازی شده است. شما برای تماشایی شدن و ماندگار شدن در جمع حرفه ای های جامعه عکاسان ایران و جهان میتوانید در خدمات ما به راحتی حضور و ظهور داشته باشید

قوانین ومقررات

از آنجایی که عکسهای بسیاری در شبکه های اجتماعی و همچنین وب سایت های مختلف وجود دارد وب سایت عکس تیک سعی بر این دارد تا در هیچ شرایطی حق کسی ضایع نشود.
عکاسانی که در چالشهای وب سایت و یا در قسمت فروش عکس شرکت میکنند موظفند تا عکس اورجینال(اصلی) را نیز در زمان برنده شدن یا فروش عکس به همراه داشته باشند در غیر اینصورت جوایز یا فروش عکس به آنها تعلق نمیگیرد.
از آپلود کردن عکسهای مغایربا قوانین جمهوری اسلامی ایران شدیدا خودداری نمایید در صورت مشاهده حساب کابری بلافاصله مسدود میشود.
مشخصات خود را به صورت کامل و صحیح در قسمت ثبت نام وارد نمایید.
چنانچه مشکلی در قسمت ثبت نام به وجود آید وب سایت مسئولیتی در قبال آن ندارد.جهت تحویل جوایز شما باید مشخصاتتان کاملا با مشخصات ثبت نام مشابه باشد.
ملاک ما برای مالکیت عکسها فایل اورجینال عکس میباشد . هر شخص که فایل خام ثبت شده بوسیله دوربین را ارائه نماید مالک عکس شناخته میشود و درصورتیکه کسی از کپی عکس برای شرکت در چالشها و یا فروش استفاده نماید کلیه عواقب بعدی بعهده وی میباشد.
سایت عکس تیک برای چاپ عکس با لابراتوارهای چاپ مجاز همکاری مینماید .
درصورت بروز هرگونه مشکل در خصوص چاپ عکس تابع قوانین و مقررات اتحادیه عکاسان هستیم.